Aprēķini

Mūsdienās izmantojot profesionālus būvfizikas analīzes rīkus iespējams aprēķināt un novērtēt siltuma un mitruma pārneses procesus ar ļoti augstu precizitātes pakāpi.

Mūsdienās, kad energoresursi ar katru gadu kļūst arvien dārgāki, tikai retais var atļauties neplānot siltumenerģijas izmaksas. Savlaicīgi novērtējot norobežojošo konstrukciju risinājumus un to veidošanas principus ir iespējams prognozēt situāciju, kas var vēl tikai rasties, uzsākot ēkas ekspluatāciju vai neapdomīgi aizstājot dažādus materiālus un risinājumus.

Praksē vairākkārtīgi ir pierādījies, ka tas, kas droši funkcionēja vienā vietā, citos apstākļos izrādās pilnīgi neatbilstošs un attiecīgā risinājuma ieviešana bieži vien rada neatgriezeniskus bojājumus, kuru novēršana izmaksā lielas naudas summas un galvassāpes bojājumu novēršanas procesā. Ja mērķis ir kvalitatīvs un energoefektīvas ēkas projekts, tad nav pieļaujams paļauties uz konkrētai situācijai nepārbaudītiem risinājumiem.

Savlaicīga profesionālu siltumtehnisko aprēķinu veikšana ne tikai palīdz novērst bojājumu rašanos, bet arī novērtēt izvēlēto risinājumu pamatotību un efektivitāti. Energoefektīva ēka ir komplekss pasākums, kas apkopo plašu tehnisko risinājumu kopumu. Līdz ar to pieeja vienīgi ar siltumizolācijas biezuma palielināšanu nav efektīva un nesniedz vēlamo rezultātu. Veicot aprēķinus ir iespējams prognozēt dažādu risinājumu ietekmi uz ēkās kopējiem siltuma zudumiem un tādējadi piemeklēt gan finansiāli, gan enerģētiski labāko variantu.

Nodrošinām, piemērām, sekojošu aprēķinu veikšanu un ne tikai, jo faktiski veicamo aprēķinu variācijas ir daudz plašākas:
Papildu ieguldījums sagatavošanās procesā ir droša investīcija nākotnē, kas mūsdienās atmaksājas ar uzviju.

image001Kondensata aprekinsKondensata aprekinsKondensata aprekins