Konsultācijas

Konsultāciju pakalpojums ir lieliska iespēja, kā saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem ēku energoefektivitātes jomā vai par būvfizikāla rakstura problēmsituācijām.

Jūsu priekšstati un zināšanas par kvalitatīvas un energoefektīvas ēkas veidošanas principiem var būtiski uzlaboties konsultējoties ar mums!

Konsultācijas ir universāls veids, kā izzināt nepieciešamos jautājumus. Jauniegūtās zināšanas dos Jums iespēju izvairīties no daudzām kļūdām turpmākajās savās aktivitātēs, kas ir saistītas ar ēkas projektēšanu, būvniecību vai siltumtehniskajiem remontdarbiem. Kā arī ietaupīt naudu nevajadzīgās aktivitātēs un defektu novēršanā turpmākajā ēkas ekspluatācijas laikā. Mūsu zināšanas balstās uz augstu teorētisko un praktisko zināšanu līmeni. Mēs zinām, ko mēs sakām, jo mūsu ieteikumi ir realizēti daudzos objektos un ir jau arī izturējuši laika pārbaudi.

Mēs varam Jums sniegt plaša spektra informāciju, kas saistīta ar ēku energoefektivitāti, piemēram:

Radušās ēkas projektēšanas un būvniecības laika kļūdas vai problēmsituāciju novēršana izmaksā dārgāk nekā savlaicīgi uzdots jautājums! Ir jāapzinās, ka nav mazsvarīgu jautājumu plānojot būvdarbus, kuru realizācijai nepieciešami tūkstoši!

Mēs sniedzam konsultācijas ikvienam – vai tas būtu būvuzņēmums, būvuzraugs, privātpersona, projektētājs vai arhitekts. Konsultācijas ir maksas pakalpojums.