Atbalstām Pasīvo ēku atvērto durvju dienas!

Andris Vulāns, SIA “Būvfizika” vadošais būvfiziķis:

No 8. līdz 10. novembrim norisināsies “Pasīvo ēku atvērto durvju dienas” kuru ietvaros SIA “Būvfizika” piedāvā vienreizēju iespēju saņemt 15% atlaidi BlowerDoorTesta veikšanai izpildot testu par ēku energoefektivitāti!
Ja vēlaties pārbaudīt vienkārši savas zināšanas par ēku energoefektivitāti, tad arī varat droši izpildīt testu :0)

Anketa pieejama šeit

Piedāvājums spēkā līdz 19.11.2019

Šogad trīs dienu laikā būs iespējams viesoties 12 objektos Rīgā, Ikšķilē, Ādažos, Mārupē, Ungurpilī, Babītē, Jūrmalā, Siguldā un Līgatnē – gan pasīvajās ēkās, gan arī augsti energoefektīvās ēkās ar pasīvās ēkas elementiem. 

Ikviens interesents varēs apskatīt gan privātmājas, gan publiskās ēkas, gan ražotnes, kā arī uzdot jautājumus speciālistiem, kas ir strādājuši pie šo ēku izveides. Pasīvo ēku durvju dienās tradicionāli piedalīsies arī plaša spektra pieredzējuši speciālisti – arhitekti, būvinženieri, ventilācijas speciālisti, energoauditori, ēku būvnieki utt.

Pasākuma ietvaros būs apskatāms arī objekts – Ādažu brīvās Valdorfa skolas sporta zāle, kuras apkures izmaksas 7 mēnešu apkures sezonā ir 5 eirocenti par kvadrātmetru mēnesī, lai gan Latvijā bieži sastopama ir situācija, kad par apkuri tiek maksāts 20-30 reizes vairāk.

 Īpaši aktuāls šis pasākums šogad ir tāpēc, ka jau 2021. gadā stājas spēkā prasība būvēt jebkuras ēkas pēc gandrīz nulles enerģijas ēkas standarta. Pasīvās ēkas standarts ir vienkāršākais un pārbaudītākais veids, kā sasniegt šīs samērā augstās, jaunās prasības ēku energoefektivitātei.
Detalizēts apmeklēšanai pieejamo objektu saraksts ir pieejams vietnē: http://www.passivehouse.lv/jaunumi/

Informatīvs raksts par BlowerDoor testa efektivitāti Skatīt rakstu